Nr katalogowy: 66

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 66

Łodzie

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly
estymacja: 3 500 - 4 000 zł