Nr katalogowy: 55

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

Nr katalogowy: 55

Portret kobiety w białej bluzce, 1947

olej, płótno; 46 x 38,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Cyan / 47.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Cena oferowana 2 200 zł