11 sierpnia 2023

LETNIA AUKCJA INTERNETOWA

SZTUKA WSPÓŁCZESNA - Fotografia, Rysunek, Akwarela na papierze

25.07.2023 - 11.08.2023, godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Regulamin aukcji

Kontakt w sprawie obiektów:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: +48 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

349
Zestaw 3 prac, 1992 cienkopis brązowy, papier; 29 x 20 cm (wymiar kompozycji);
w skład zestawu wchodzą trzy prace (Szkic postaci męskich odwróconych tyłem, Murzynki z Jawy i Sumat
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Joanna SARAPATA

350
Akt tusz, papier pakowy; 100 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji przy prawej krawędzi: SARAPATA.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

351
Akt, 2004 tusz (marker), papier;
31 x 23 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 900 - 1 000 zł

Zdzisław GŁOWACKI

352
Akt męski tusz, papier; 38 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Z. GŁOWACKI;
estymacja: 800 - 1 000 zł

Jan ŚLIWIŃSKI

353
Partyjka szachów w dobrym towarzystwie, tusz, karton; 60 x 83 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Śliwiński / 1968 r.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Waldemar SWIERZY

354
Portret, 1979 gwasz, tusz, papier; 48 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: SWIERZY; dat. p. d.: MCMLXXIX;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

355
Bez tytułu, 1994 akwarela, papier; 60 x 48 cm;
sygn. i dat. p. g.: FranciszekMaśluszczak1994.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

356
Spacer, 1996 akwarela, papier; 60 x 48 cm;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

NAGIŃSKI, XX W.

357
Le reve d'Isabelle, 1990 kredka, cienkopis, papier; 55 x 85 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: Le reve d'Isabelle (cienkopisem), sygn., dat. p. d.: NAGIŃSKI '90 (cienkopisem
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Władysława IWAŃSKA (1927-2005)

358
Chatki góralskie akwarela, papier; 41 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. WI.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI

359
Kapliczka technika własna (m.in. kredka, tusz), papier; 22 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: tukan.
estymacja: 700 - 800 zł

Teresa WALLIS-JONIAK

360
Uliczka, 2015 akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Teresa Wallis-Joniak / 2015 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł