09 sierpnia 2023

LETNIA AUKCJA INTERNETOWA

SZTUKA WSPÓŁCZESNA - Sztuka Nieoczywista

20.07.2023 - 03.08.2023, godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Regulamin aukcji

Kontakt w sprawie obiektów:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: +48 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Aneta RÓŻNICKA

349
Natchnienie artysty, 2020 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. R;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Tomas MAYER

350
Lazurowe wybrzeże, 2006 olej, płotno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Marek WAWRO

351
Terra - Błękitny Stół, 96 akryl, płótno; 91 x 121 cm;
sygn. i opisany p. d.: Terra - Błękitny Stół / Maerk Wawro / MW' 96
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Andrzej Jan PIWARSKI

352
Kronika Czasu III, 2002 olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: AJPiwarski2002
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Antoni ŻABSKI

353
Bez tytułu, 1. 60-te XX w. olej, płótno, 93 x 80;
sygn. p. d.: A. ŻABSKI
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Andrzej WIŚNIEWSKI

354
Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 66 x 94 cm;
sygn. i dat. p. d.: AWiśniewski / 87.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

Alfred ABERDAM

355
Kompozycja olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Wojciech DŁUGOSZ

356
Wiatr i słońce, 1965 olej, płótno 76 x 100 cm;
sygn. p. d. (monogram wiązany) i dat. p. d.: 65;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Lutka PINK

357
Bez tytułu, 1960 olej, płótno; 59,5 x 81 cm;
sygn. p.d.: LUTKA PINK
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

358
Bez tytułu, 1984 olej, płótno, 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Jan IWANIUK

359
Osaczenie,1985 olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85
estymacja: 4 500 - 5 000 zł

Włodzimierz CIESIELSKI

360
Bez tytułu, 1967 technika własna; 28,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie p. d.: WŁODZIMIERZ / CIESIELSKI / 67.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Stanisław KUSKOWSKI

361
Krawędź olej płyta pilśniowa; 48 x 52 cm;
sygn.p.: St. Kustowski;
estymacja: 1 600 - 1 800 zł

Barbara UR

362
Promienna gwiazda, 1986 technika mieszana, płótno; 90 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: BARBARA UR 1986
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Litva KUJAWSKI

363
Bez tytułu, l. 90 XX w. technika własna, płótno; 37 x 30 cm
estymacja: 600 - 800 zł

Jan ŚWIDERSKI JAN (ur. 1913)

364
Kompozycja olej, płótno; 50,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Ryszard PASIKOWSKI

365
Bez tytułu olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Ryszard PASIKOWSKI

366
Bez tytułu olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Ryszard PASIKOWSKI

367
Bez tytułu olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: R. PASIKOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Urszula ŁOJKO - SMOGORZEWSKA

368
Z cyklu: Izokefalie, 2017 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: U. Łojko-Smogorzewska 2017 / z cyklu "Izokefalie".
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Janusz JANCZY (ur. 1974)

369
Kompozycja, 2007 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz Janczy / 2007.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Łukasz JANICKI

370
Za rogiem w prawo, 2022 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Janicki 2022
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Marta DUNAL

371
Glow, 2022 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Marta Dunal;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Izabela LIŻEWSKA

372
Wrzeciono, 2022 akryl, glina, piach, nasiona szczawiu, kocanka, krwawnik, kawa. płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IZABELA LIŻEWSKA / "WRZECIONO" 2022 / a
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Stanisław DAWSKI

373
Kompozycja żółta olej, płyta; 51 x 36 cm
sygn. p.d.: Dawski
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Robert WĘGLARZ

374
XII, 2021 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Robert WĘGLARZ

375
Bez tytułu, 2023 olej, płótno; 90 x 90 cm;
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Robert WĘGLARZ

376
Bez tytułu, 2021 olej, płótno; 100 x 100 cm;
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Robert WĘGLARZ

377
XIV, 2023 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. p. d.: WR (monogram w kole);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Sebastian SKARŻYŃSKI OBIIAD

378
Air Force 2000, 2020 akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Tadeusz CIESIULEWICZ

379
Złote jabłko Ewy, 1992 olej, płótno; 27 x 27 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany śr. d.: "Złote Jabłko Ewy" / "The golden apple of Eve" / Tad. Ciesiulewicz / 1992 (ryte w wars
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Tadeusz CIESIULEWICZ

380
Jabłko Ewy i Robak Adama, 1992 olej, płótno; 27 x 27 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany śr. d.: "Jabłko Ewy i Robak Adama" / "Eves apple and Adam's worm" / Tad. Ciesiulewicz / 1992 (
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Tadeusz CIESIULEWICZ

381
Adam i Ewa, 1992 olej, płótno; 27 x 38 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany śr. d.: "Adam i Ewa" - "Adam and Eve" / Tad. Ciesiulewicz / 1992 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł