02 sierpnia 2023

LETNIA AUKCJA INTERNETOWA - SZTUKA DAWNA - Rzemiosło Artystyczne i Antyki

20.07.2023 - 02.08.2023, godz. 17.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie obiektów:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Regulamin

910
Stół w stylu klasycystycznym mahoń; 74 x śr. 110 cm, 3 wkłady 50 x 110 cm, powierzchnia blatu po zamontowaniu wkładów 260 x 110 cm.
Europa Zachodnia, Anglia (?), pocz. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

911
Toaletka w stylu art déco, z kompletu do sypialni całość fornirowana okleiną z czeczoty brzozowej; 191 x 131 x 29,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł

912
Stół w stylu Ludwika Filipa buczyna barwiona na mahoń; 74,7 x śr. 107 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

913
Stół w stylu biedermeier mahoń; 75 x śr. 94 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

914
Stolik pomocniczy palisander, orzech, bukszpan; 60 x śr. 68,5 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł