Nr katalogowy: 377

Sharab KHOCHOLAVA (ur. 1945)

Nr katalogowy: 377

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno; 46,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.; na odwrocie opisany (artysta, rok).