Nr katalogowy: 374

Elżbieta ZAREMBA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 374

Pejzaż zimowy ze sztafażem, 2004

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. l. d.: E. Zaremba.