Nr katalogowy: 372

Zbigniew JARACZEWSKI (XX W.)

Nr katalogowy: 372

Zamek w Kożuchowie, 1977

technika mieszana, karton; 28,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. d. l.: Z.J. 77; na odwrocie opisany: Zamek w Kożuchowie / 1977 / Zb. Jaraczewski