Nr katalogowy: 351

Helena SOSINOWICZ (1919-1989)

Nr katalogowy: 351

Zamyślony z fajką

olej, płótno; 84 x 84 cm;
obraz dwustronny, na odwrocie: Martwa natura z moździerzem.