Nr katalogowy: 340

Abba FENICHEL (1906 Mielec-1986)

Nr katalogowy: 340

Scena rodzajowa

olej, tektura, 32,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
rodzaj sygnatury z prawej u dołu.