Nr katalogowy: 335

Jan WASILEWSKI (1860-1916)

Nr katalogowy: 335

Dwie żaglówki

akwarela, papier; 25 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Wasilewski.