Nr katalogowy: 334

Zbigniew JARACZEWSKI, (XX w.)

Nr katalogowy: 334

Kożuchów, 1977

akwarela, pastel, gwasz, karton; 25,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 77. ZJ.