Nr katalogowy: 329

Jerzy ZARUBA (1891-1971)

Nr katalogowy: 329

Ustka?, 1947

piórko, atrament, akwarela, papier; wymiar: 21 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Zaruba 47 (tuszem).