Nr katalogowy: 323

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 323

Pejzaż nostalgiczny, 1975

akwaforta, papier; wymiar: 12,5 x 16 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leszek Rózga XII / 1975, napis l. d.: „Pejzaż nostalgiczny - akwaforta e. a.”.