Nr katalogowy: 322

Dariusz WĄSOWICZ (1910-1973)

Nr katalogowy: 322

Warszawa

akwaforta, papier; wymiar: 19 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: DWąsowicz, napis l. d.: „Warszawa /akwaforta/”.