Nr katalogowy: 321

Chaim GOLDBERG (1917-2004)

Nr katalogowy: 321

Pod chupą, 1960

akwaforta, papier; 20 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1960, napis hebrajski (zapewne nazwisko artysty).