Nr katalogowy: 320

Wayne ENSRUD (ur. 1934)

Nr katalogowy: 320

Akt kobiecy, 1980

litografia barwna, papier; 75 x 57 cm (zadruk), 85 x 67 cm (oprawa, rama);
opisany l. d.: 167/300.