Nr katalogowy: 313

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 313

Skrzydło anioła, 2002

akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 30,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Dmitruk 02.