Nr katalogowy: 174

Leon PŁOSZAY (1902-1992)

Nr katalogowy: 174

Pejzaż z rzeką w Tillieres, 1936

olej, sklejka; wymiar: 35 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Leon Płoszay / Tillieres s/ Avre 1936.