Nr katalogowy: 151

Tadeusz RADWAN (1 poł. XX w.)

Nr katalogowy: 151

Motyw warszawski - Kościół św. Jacka

akwarela, gwasz; 22 x27,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Radwan.