Nr katalogowy: 150

Tadeusz NARTOWSKI (1892-1971)

Nr katalogowy: 150

Wawel, 1925

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; wymiar: 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Nartowski 1925.