Nr katalogowy: 143

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 143

Kościół na Skałce

chromolitografia, papier; wymiar: 29 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ST.