Nr katalogowy: 140

Rembrandt Harmenszoon VAN RIJN - według

Nr katalogowy: 140

Portret matki artysty

akwaforta, papier; 14,5 x 11,5 cm (w świetle oprawy), wymiar odbitki: 14,8 x 11,6 cm;
sygn.. na płycie: Rembrandt (słabo widoczne).