Nr katalogowy: 134

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 134

Scena wiejska, 1881

litografia, papier; 13 x 18 cm, cm (w świetle oprawy), 24 x 29 cm (oprawa);
sygn. na płycie l. d.: S. Bieszczad.