Nr katalogowy: 131

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 131

Czumaki, 1881

litografia, papier; 7,5 x 15 cm (w świetle oprawy), 17,5 x 25 cm (oprawa);
sygn. na płycie p. d.: JK [monogram wiązany].