Nr katalogowy: 128

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1848-1921)

Nr katalogowy: 128

Bachanalia, przed 1900

drzeworyt, papier; 28,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy), 40 x 60 cm (oprawa);
sygn. na płycie przez drzeworytnika p. d.: R. BONG.