Nr katalogowy: 126

Jan BUKOWSKI (1873-1938)

Nr katalogowy: 126

Upaniszady

litografia barwna, papier; 21 x 15 cm (w świetle passe-partout), rama drewniana 32 x 26 cm;
sygn. na płycie „J.B.” śr. d.