Nr katalogowy: 124

Gustaw ROGALSKI (1887-1939)

Nr katalogowy: 124

Komisarz Korfanty w czasie Plebiscytu, 1928

akwarela, tusz, ołówek karton; 35 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: RYS: Gustaw Rogalski 1928.