Nr katalogowy: 123

Artysta nieokreślony, Polski (XX w.)

Nr katalogowy: 123

Droga do..., 1913 (?)

pastel, papier; 49 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. nieczytelna p. d.