Nr katalogowy: 121

Wlastimil HOFMAN (1881-1979)

Nr katalogowy: 121

Boży śpiewak, 1925

autolitografia, papier; 17x12,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. monogramem wiązanym: WH.