Nr katalogowy: 109

Stanisław JANOWSKI (1886-1942)

Nr katalogowy: 109

Cmentarz w Wołczesku

autolitografia, papier; 31 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. ołówkiem: „St.Janowski”.