Nr katalogowy: 138

Jan BUŁHAK (1876-1950) i inni

Nr katalogowy: 138

Polska w krajobrazie i zabytkach, 1930

komplet 2 tomów, oprawa wydawnicza twarda, płótno; 36 x 24 cm;
sygn. suchym tłokiem na tylnym licu: F.J.RADZISZEWSKI WARSZAWA.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 200 zł