Nr katalogowy: 122

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 122

Pejzaż ze sceną rodzajową

olej, płótno dublowane; 58,5 x 78 cm.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł