Nr katalogowy: 120

Malarz nieokreślony, pomorski (?), XVII w.

Nr katalogowy: 120

Chrystus ukrzyżowany

olej, deska; 87,5 x 70 cm.
estymacja: 18 000 - 20 000 zł