Nr katalogowy: 116

Zygmunt KACZÓWKA (1915-1996)

Nr katalogowy: 116

Las

olej, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z. Kaczówka.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł