Nr katalogowy: 112

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 112

Jesienna szaruga, 1944

olej, tektura; 25 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JP / 10.1944
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł