Nr katalogowy: 108

Tadeusz KUCIK (1902-1962)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż ze snopami

akwarela, papier; 20 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kucik (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 1 900 zł