Nr katalogowy: 104

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 104

Zachód, lata 20. XX w.

olej, tektura; 15 x 19,5 cm;
na odwrocie napis ołówkiem: S. Domaradzki / Zachód
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł