Nr katalogowy: 88

Herbert KURON (1888-1951)

Nr katalogowy: 88

Pejzaż podgórski

olej, tektura; 64 x 49 cm;
sygn. p. d.: H. Kuron.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł