Nr katalogowy: 86

Józef CHLEBUS (1893-1945)

Nr katalogowy: 86

Pejzaż jesienny

olej, płótno; 67,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: J. Chlebus
estymacja: 13 000 - 15 000 zł