Nr katalogowy: 82

Kazimierz KRÓLIKOWSKI (1921-1994)

Nr katalogowy: 82

Krupówki w Zakopanem

olej, płótno; 40 x 60 cm;
na odwrocie drukowana nalepka
estymacja: 2 000 - 2 400 zł