Nr katalogowy: 80

Wilhelm TRÜBNER (1851-1917)

Nr katalogowy: 80

Pejzaż z mokradłami, 1880

akwarela, papier; 20 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. Trubner 1880.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł