Nr katalogowy: 76

Janusz STRZAŁECKI - JAST (1902-1983)

Nr katalogowy: 76

Martwa natura / portret - obraz dwustronny

olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jast
estymacja: 4 500 - 5 500 zł