Nr katalogowy: 75

Kazimierz KRÓLIKOWSKI (1921-1994)

Nr katalogowy: 75

Martwa natura

olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
na odwrocie nalepka z informacjami o autorze wraz z tytułem i datą
estymacja: 2 000 - 2 400 zł