Nr katalogowy: 63

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 63

Martwa natura z kwiatami

olej, tektura; 63,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: J. Świderski.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł