22 czerwca 2023

22 czerwca, czwartek, godz. 19:00.

Wszystkie prace wyeksponowane są w przestrzeni artystycznej REMPEXU w Warszawie, ul. Karowa 31.

Kontakt w sprawie ofert:

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Alicja HALICKA (1894 - 1975)

351
Plac de la Concorde, 1955 litografia, papier; 45,5 x 60 cm (zadruk), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Halicka 1955 (ołówkiem); nakład: 94/220 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Krzysztof WEJMAN (1939-2013)

352
Raj-konik, fortepian, 1984 akwaforta, papier; 22 x 11,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat i opisany na passe-partout: 8/50 Krzysztof Wejman 84 (ołówkiem).
estymacja: 700 - 800 zł

Krzysztof WEJMAN (1939-2013)

353
Kobieta nad morzem, 1973 linoryt barwny, papier; 51 x 74,5cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Krzysztof Wejman 73 (ołówkiem), śr. d. nakład: 9/50 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Wiesław FUSEK (1912-2011)

354
Przedmieścia, 1978 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wiesław Fusek 1978.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)

355
Zestaw 5 fotografii 1. Rozbita szyba I - 19,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout), 2. Rozbita szyba II - 20 x 28,5 cm (w świetle passe-partout), 3. Rozbita szyba IV - 21 x 29,5 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Milan CHARYTONIUK (ur. 1989)

356
Akt 1 szkło, farby ołowiowe; 39,5 x 29 cm;
sygn. na odwrocie l. d.: … (nieczytelnie).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

357
W okowach, 1993 drewno; wys. 84 cm, średn. podstawy: 24 cm;
sygn. i dat.: J. Stępkowski 1993.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Roland KOŚCIÓŁEK (ur. 1988)

358
Alfa, 2022 rzeźba ceramiczna szkliwiona; 26 x 16 x 19 cm
sygn. pieczątką: ROKO (od środka).
estymacja: 1 100 - 1 200 zł

Roland KOŚCIÓŁEK (ur. 1988)

359
Lady Twin, 2023 rzeźba ceramiczna szkliwiona; 30 x 15 x 9 cm;
estymacja: 1 100 - 1 200 zł

Roland KOŚCIÓŁEK (ur. 1988)

360
Lady Silent, 2022 rzeźba ceramiczna szkliwiona; wys. 24,5 cm;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Autor nieokreślony, XX w.

361
Bez tytułu, 2006 brąz patynowany, cement; wys. 46 cm, szer. 30 cm;
sygn. i dat. na udzie: … / 2006 (nieczytelnie).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Wiesław BIELAK (1943-2022)

362
Ikar brąz; wys. 22 cm;
sygn. u dołu: B/W (monogram).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Aleksander ŚLIWA (ur. 1948)

363
Plakieta okolicznościowa brąz; średn. 10,3 cm;
sygn. na rewersie: A. Śliwa / Kraków.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Stanisław SKURA (1909-1981)

364
Świecznik żelazo; 31 x 17 x 7 cm.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019) - projekt

365
Formy dekoracyjne 3 szt. 1.Forma dekoracyjna Ares, tycjan żółty, kapa; wys.: 38 cm, szer. u podstawy: 9 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 01/01 41/204
estymacja: 7 000 - 8 400 zł

366
Formy dekoracyjne 3 szt. 1.Forma dekoracyjna Elf 1, malanit, kapa; wys.: 14 cm, szer. u podstawy: 5 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 01/04 111/204
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
Cena oferowana 4 000 zł

367
Forma dekoracyjna Elf 1 jasny bursztyn antico, kapa; wys.: 13 cm szer. u podstawy: 5 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 01/04 56/204
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł

368
Forma dekoracyjna Elf 2 rubin, kapa; wys.: 17 cm; szer. u podstawy: 7 cm
sygn. i oznaczony: 2H/GF 01/03 117/204
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

369
Forma dekoracyjna Elf 3 kobalt, kapa; wys.: 37 cm szer. u podstawy: 9 cm
sygn. i oznaczony: 2H/GF 01/02 42/204
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

370
Wazon Krystyna tycjan kanarkowy, kapa; wys.: 26 cm, szer. u podstawy: 10 cm; śr. w najszerszym miejscu: 16 cm
sygn. i oznaczony: 2H/GF 23/04 100/204
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

371
Wazon Katarzyna kobalt, kapa; wys.: 27 cm, szer. u podstawy: 7 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 23/01 57/204
estymacja: 1 700 - 2 000 zł

372
Wazon Anetta tycjan kanarkowy, kapa; wys.: 21 cm, szer. u podstawy: 9 cm
sygn. i oznaczony: 2H/GF 23/03 43/204
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

373
Forma dekoracyjna Ares tycjan zapalany, antico, kapa; wys.: 39 cm, szer. u podstawy: 10 cm
sygn. oznaczona: 2H/GF 01/01 78/204
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 600 zł

374
Forma dekoracyjna Afrodyta kobalt, kapa; wys.: 26 cm, szer. u podstawy: 8 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 01/07 42/204
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

375
Forma dekoracyjna Eros łosoś, kapa; wys.: 9 cm, szer. u podstawy: 5 cm
sygn. i oznaczona: 2H/GF 01/05 87/204
estymacja: 700 - 800 zł
Cena oferowana 600 zł