Nr katalogowy: 352

Krzysztof WEJMAN (1939-2013)

Nr katalogowy: 352

Raj-konik, fortepian, 1984

akwaforta, papier; 22 x 11,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat i opisany na passe-partout: 8/50 Krzysztof Wejman 84 (ołówkiem).
estymacja: 700 - 800 zł