Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Lustro ścienne

tafla lustrzana, drewno złocone, gipsatura; 108 x 72 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł