Nr katalogowy: 827

Nr katalogowy: 827

Ikona - Jezus Chrystus Władca Świata - Pantokrator, w okładzie srebrnym

olej na desce, podkład kredowo-gipsowy, dwie szpongi w sztorcach; srebro pr. 84; 19 x 14,5 x 1,8 cm.
Rosja, Moskwa, 1 poł XIX w. (1849).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł