Nr katalogowy: 824

Nr katalogowy: 824

Ikona - Drzewo Jessego

drewno (deska sosnowa), tempera, płótno; złocenia, aplikacja srebrna blaszka (nimb Maryi); 44,5 x 31,5 x 3,5 cm.
Grecja, XVII / XVIII w.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł